Uncategorized

Aquarion

Dzień w dzień pij czystą, stabilną, jonizowaną wodę!

W wypadku zakupu urządzenia w sprzedaży wysyłkowej firma realizuje wysyłke kurierem wyłącznie po uiszczeniu przedpłaty, w zgodzie z wymaganiami korporacji kurierskiej DHL.

AQUARION to specjalne urządzenie do detoksykacji i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń, metali ciężkich i toksyn wodę. Na panelu sterującym urządzenia sami możemy ustalić kwasowość, bądź również alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnorakich celów. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym ma korzystny wpływ na nasz organizm. Wodę kwaśną można stosować tylko zewnętrznie.

Żywe organizmy w 75-98% składają się z wody, która odgrywa główną rolę w zachowaniu zdrowia. Dlatego też woda jest nie tylko bardzo ważną substancją, niemniej jednak także istotnym elementem niewiarygodnie delikatnej równowagi wodno-elektrolitowej organizmu. Pełni również szereg innych funkcji: wspomaga absorpcję składników odżywczych, usuwa z organizmu szkodliwe preparaty przemiany materii, spełnia bardzo ważną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze najistotniejsze narządy , a ponadto optymalizuje w komórkach poziom elektronów i protonów.
Urządzenie AQUARION Calivita produkuje wodę jonizowaną w wyniku wstępnej wielostopniowej filtracji wody z kranu a następnie jej elektrolizy.
W wyniku tych procesów otrzymujemy wodę alkaliczną i kwaśną o różnym poziomie pH. Spora większość pokarmów spożywczych, niektóre substancje dodatkowe , a ponadto lekarstwa zmieniają wartość pH organizmu w kierunku kwaśnym, czyli zakwaszają go. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, stosując odpowiednie rezerwy alkaliczne. Jednakże długotrwałe zakwaszenie organizmu może być przyczyną bardzo istotnych problemów zdrowotnych. Alkaliczna woda jonizowana wspaniale alkalizuje organizm i pomaga zachować prawidłową harmonię kwasowo-zasadową.

Filtr do wody Aquarion – zalety:
– Z dużą dokładnością oczyszcza wodę: ma zewnętrzny filtr mechaniczny, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenia , a dodatkowo drugi wielostopniowy, wymienny filtr o średnicy 0,01 mikrona, który usuwa zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor. Przepuszcza z kolei wymagane składniki mineralne, tj. wapń, magnez, potas. Oprócz fazy węglowej wzbogaconej srebrem, filtr ma także turmalin, który w bez chemii sposób w dodatku jonizuje wodę.

Wielostopniowa jonizacja wody (podczas elektrolizy wody, Aquarion ma możliwość wytwarzać  zarówno wodę alkaliczną, jak i kwaśną o 4 różnych zakresach poziomu pH.

* Jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałym antyoksydantem. Zawiera wiele hydroksylowych jonów (OH-), które wiążą wolne rodniki w naszym organizmie. Woda ta skutecznie alkalizuje organizm, wspomagając zachowanie harmonii kwasowo-zasadowej i odwracając w ten sposób proces zakwaszania organizmu poprzez pewne rodzaje pożywienia, leki, i tym podobne. Wpływa również pozytywnie na nasz organizm i wzmacnia go do funkcjonowania.

* Kwaśna woda jonizowana ma możliwość być stosowana wyłącznie zewnętrznie!, przykładowo. do pielęgnacji twarzy, odtruwania skóry. Woda o wyższym poziomie kwasowości może być używana do dezynfekcji powierzchni, a również do prac domowych (dezynfekujące funkcjonowanie bez chemikaliów).

– Dzięki systemowi elektrod platynowo-tytanowych, alkaliczna woda jonizowana osiąga optymalny ujemny poziom ORP (potencjał osydoredukcyjny).

– Struktura alkalicznej wody jonizowanej ulega zmianie, co znacznie zwiększa jej absorpcję i zdolność nawadniania organizmu. W wodzie tradycyjnej cząsteczki wody tworzą klaster skomplikowany z 12-18 molekuł. W trakcie procesu jonizacji zmienia się klasterowa struktura wody – dzięki temu klastery tworzą 6 cząsteczek, co polepsza zdolność penetracji i lepszego nawodnienia organizmu, a także zwiększa skuteczność oczyszczania komórek z ubocznych produktów przemiany materii.

– Urządzenie produkuje wodę nasyconą tlenem, która ma możliwość pomóc w zachowaniu zdrowia i jest przydatna dla każdego, a wyjątkowo dla osób aktywnych, wyczynowców oraz dodatkowo pracowników fizycznych.

Rezultaty stosowania wody alkalicznej:
– zmniejsza zakwaszenie;
– wspomaga czynność nerek;
– aktywuje i równoważy pełnowartościowy system ochronny organizmu;
– wspomaga funkcje trawienne;
– redukuje cellulit;
– właściwe jej połączenie z codzienną dietą może wspomóc proces odchudzania;
– dodaje energii;
– obniża zmęczenie;

Kwaśna woda jonizowana
jest dobra dla naszej skóry. Woda kwaśna z poziomu 1-2 ma możliwość być stosowana do celów kosmetycznych, poziom 3-4 wykazuje właściwości antyseptyczne – z jej pomocą możemy dezynfekować np. powierzchnie blatów, ściereczki w kuchni, i tym podobne. Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia!

Rezultaty stosowania wody kwaśnej:
– oczyszcza i pielęgnuje skórę;
– czysta kuchnia, bez stosowania środków chemicznych;

Urządzenie Aquarion:
– posiada innowacyjny, ładny wygląd, z łatwością można go również zamontować na ścianie;
– jest zwyczajne w użyciu, obsłudze;
– posiada łatwo wymienialny filtr, którego etap zużycia można na bieżąco śledzić;
– jest przyjazne dla środowiska – idealnie czysta woda, zachowana higiena w kuchni, bez stosowania środków chemicznych;
– w komplecie instrukcja obsługi, praktyczny film montażu na DVD.

Comment here